KOŃCOWE TABELE IV LIGI SEZONU 2005/06

 

L.p.

Zespół M Pkt Z R P Br +/-
1. RODŁO KWIDZYN 34 78 24 6 4 83-42 +41
2. WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI 34 64 19 7 8 79-47 +32
3. WIERZYCA PELPLIN (b) 34 64 20 4 10 81-56 +25
4. BYTOVIA BYTÓW (b) 34 63 19 6 9 60-38 +22
5. POWI¦LE DZIERZGOŃ 34 58 18 4 12 70-46 +24
6. BAŁTYK GDYNIA 34 57 17 6 11 67-47 +20
7. START MRZEZINO 34 54 14 12 8 57-38 +19
8. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (b) 34 52 16 4 14 70-58 +12
9. ORLĘTA REDA 34 48 13 9 12 46-43 +3
10. ORKAN RUMIA 34 48 14 6 14 57-52 +5
11. ARKA II GDYNIA 34 43 11 10 13 60-48 +12
12. JANTAR USTKA 34 43 12 7 15 40-53 -13
13. KASZUBY POŁCHOWO 34 43 11 10 13 46-47 -1
14. UNIA TCZEW (s) 34 40 11 7 16 40-71 -31
15. OLIMPIA SZTUM 34 37 11 4 19 48-76 -28
16. WISŁA TCZEW 34 26 6 8 20 37-81 -44
17. GRYF 95 SŁUPSK 34 22 4 10 20 38-80 -42
18. POMEZANIA MALBORK 34 15 3 6 25 37-93 -56

 

      - awans do III ligi        - spadek do klasy okręgowej        - baraże o utrzymanie w IV lidze

- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek
- Przy równej ilo¶ci punktów na koniec sezonu decyduj± bezpo¶rednie mecze między zainteresowanymi drużynami

 

Baraż: mecz 1 - 17.06.2006 (sobota)

17.00

HURAGAN PRZODKOWO

UNIA TCZEW

2:1 (0:1)

 

Bramki: 0:1 Szweda (28.), 1:1 Młyński (65.), 2:1 Marszeniuk (73.)

17.00

CZARNI CZARNE

WISŁA TCZEW

1:2 (1:0)

 

Bramki: 1:0 Tarnowski (29.-sam.), 1:1 Gajewski (69.), 1:2 Ortmann (82.)

17.00

RADUNIA STĘŻYCA

OLIMPIA SZTUM

0:2 (0:1)

 

Bramki: 0:1 Chmielewski (30.), 0:2 Olszewski (65.)

 

 

 

 

 

Baraż: mecz 2 - 21/22.07.2006

 

21 czerwca 2006 - ¶roda

17.00

WISŁA TCZEW

CZARNI CZARNE

2:3 (0:2)

 

Bramki: 0:1 Nowicki (13.), 0:2 Stanios (22.), 1:2 Mazurkiewicz (49.), 2:2 Damaszke (53.), 2:3 Haziak (90.)

18.00

OLIMPIA SZTUM

RADUNIA STĘŻYCA

1:2 pd.

 

Bramki: Korda (1 gol) - ? (2 gole)

 

 

22 czerwca 2006 - czerwca

17.00

UNIA TCZEW

HURAGAN PRZODKOWO

1:1 (0:0)

 

Bramki: 1:0 Merchut (57.), 1:1 Wi¶niewski (90.)

Status czwartoligowców utrzymał zespół Olimpii Sztum, który okazał się lepszy w dwumeczu od pi±toligowca. Unia Tczew i Wisła Tczew spadły do V ligi.

  • U SIEBIE

L.p.

Zespół M Pkt Z R P Br +/-
1. RODŁO KWIDZYN 17 44 14 2 1 46-13 +33
2. BYTOVIA BYTÓW (b) 17 37 11 4 2 35-16 +19
3. WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI 17 36 11 3 3 50-22 +28
4. POWI¦LE DZIERZGOŃ 17 32 10 2 5 35-20 +15
5. ORKAN RUMIA 17 31 9 4 4 39-28 +11
6. START MRZEZINO 17 31 9 4 4 31-20 +11
7. ARKA II GDYNIA 17 29 8 5 4 40-22 +18
8. KASZUBY POŁCHOWO 17 29 8 5 4 24-16 +8
9. BAŁTYK GDYNIA 17 25 7 4 6 31-28 +3
10. JANTAR USTKA 17 25 7 4 6 21-22 -1
11. OLIMPIA SZTUM 17 25 8 1 8 29-31 -2
12. WIERZYCA PELPLIN (b) 17 23 7 2 8 38-29 +9
13. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (b) 17 22 7 1 9 31-32 -1
14. UNIA TCZEW (s) 17 22 6 4 7 17-35 -18
15. ORLĘTA REDA 17 21 6 3 8 23-22 +1
16. WISŁA TCZEW 17 14 3 5 9 22-36 -14
17. GRYF 95 SŁUPSK 17 14 3 5 9 19-34 -15
18. POMEZANIA MALBORK 17 8 1 5 11 18-41 -23

- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek

  • NA WYJE¬DZIE

L.p.

Zespół M Pkt Z R P Br +/-
1. WIERZYCA PELPLIN (b) 17 41 13 2 2 43-27 +16
2. RODŁO KWIDZYN 17 34 10 4 3 37-29 +8
3. BAŁTYK GDYNIA 17 32 10 2 5 36-19 +17
4. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (b) 17 30 9 3 5 39-26 +13
5. WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI 17 28 8 4 5 29-25 +4
6. ORLĘTA REDA 17 27 7 6 4 23-21 +2
7. POWI¦LE DZIERZGOŃ 17 26 8 2 7 35-26 +9
8. BYTOVIA BYTÓW (b) 17 26 8 2 7 25-22 +3
9. START MRZEZINO 17 23 5 8 4 26-18 +8
10. JANTAR USTKA 17 18 5 3 9 19-31 -12
11. UNIA TCZEW (s) 17 18 5 3 9 23-36 -13
12. ORKAN RUMIA 17 17 5 2 10 18-24 -6
13. ARKA II GDYNIA 17 14 3 5 9 20-26 -6
14. KASZUBY POŁCHOWO 17 14 3 5 9 22-31 -9
15. OLIMPIA SZTUM 17 12 3 3 11 19-45 -26
16. WISŁA TCZEW 17 12 3 3 11 15-45 -30
17. GRYF 95 SŁUPSK 17 8 1 5 11 19-46 -27
18. POMEZANIA MALBORK 17 7 2 1 14 19-52 -33

- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek

 

 

TABELE PO RUNDZIE JESIENNEJ

 

L.p.

Zespół M Pkt Z R P Br +/-
1. RODŁO KWIDZYN 17 36 11 3 3 44-26 +18
2. BAŁTYK GDYNIA 17 34 10 4 3 34-18 +16
3. ORKAN RUMIA 17 32 9 5 3 32-22 +10
4. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (b) 17 31 10 1 6 40-28 +12
5. START MRZEZINO 17 30 8 6 3 34-18 +16
6. WIERZYCA PELPLIN (b) 17 30 9 3 5 35-26 +9
7. WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI 17 27 8 3 6 37-27 +10
8. UNIA TCZEW (s) 17 27 8 3 6 27-36 -9
9. POWI¦LE DZIERZGOŃ 17 25 8 1 8 36-26 +10
10. ARKA II GDYNIA 17 24 6 6 5 28-20 +8
11. BYTOVIA BYTÓW (b) 17 23 6 5 6 22-20 +2
12. ORLĘTA REDA 17 23 6 5 6 24-24 0
13. KASZUBY POŁCHOWO 17 20 5 5 7 23-21 +2
14. JANTAR USTKA 17 19 5 4 8 15-28 -13
15. OLIMPIA SZTUM 17 15 4 3 10 26-42 -16
16. WISŁA TCZEW 17 13 3 4 10 17-39 -22
17. GRYF 95 SŁUPSK 17 10 2 4 11 21-44 -23
18. POMEZANIA MALBORK 17 6 1 3 13 13-43 -30

- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek

  • U SIEBIE

L.p.

Zespół M Pkt Z R P Br +/-
1. RODŁO KWIDZYN 9 22 7 1 1 25-6 +19
2. ARKA II GDYNIA 9 19 5 4 0 21-6 +15
3. ORKAN RUMIA 9 18 5 3 1 20-10 +10
4. START MRZEZINO 9 17 5 2 2 19-9 +10
5. BAŁTYK GDYNIA 8 17 5 2 1 18-9 +9
6. BYTOVIA BYTÓW (b) 9 15 4 3 2 15-10 +5
7. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (b) 9 15 5 0 4 20-17 +3
8. WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI 8 13 4 1 3 26-15 +11
9. POWI¦LE DZIERZGOŃ 8 13 4 1 3 19-10 +9
10. KASZUBY POŁCHOWO 9 13 3 4 2 13-8 +5
11. UNIA TCZEW (s) 9 13 4 1 4 11-21 -10
12. WIERZYCA PELPLIN (b) 9 11 3 2 4 19-14 +5
13. JANTAR USTKA 8 11 3 2 3 7-10 -3
14. OLIMPIA SZTUM 9 10 3 1 5 15-18 -3
15. ORLĘTA REDA 8 7 2 1 5 9-13 -4
16. WISŁA TCZEW 9 5 1 2 6 10-23 -13
17. GRYF 95 SŁUPSK 6 4 1 1 4 8-12 -4
18. POMEZANIA MALBORK 8 3 0 3 5 6-16 -10

- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek

  • NA WYJE¬DZIE

L.p.

Zespół M Pkt Z R P Br +/-
1. WIERZYCA PELPLIN (b) 8 19 6 1 1 16-12 +4
2. BAŁTYK GDYNIA 9 17 5 2 2 16-9 +7
3. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (b) 8 16 5 1 2 20-11 +9
4. ORLĘTA REDA 9 16 4 4 1 15-11 +4
5. UNIA TCZEW (s) 8 14 4 2 2 16-15 +1
6. ORKAN RUMIA 8 14 4 2 2 12-12 0
7. RODŁO KWIDZYN 8 14 4 2 2 19-20 -1
8. WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI 9 14 4 2 3 11-12 -1
9. START MRZEZINO 8 13 3 4 1 15-9 +6
10. POWI¦LE DZIERZGOŃ 9 12 4 0 5 17-16 +1
11. BYTOVIA BYTÓW (b) 8 8 2 2 4 7-10 -3
12. WISŁA TCZEW 8 8 2 2 4 7-16 -9
13. JANTAR USTKA 9 8 2 2 5 8-18 -10
14. KASZUBY POŁCHOWO 8 7 2 1 5 10-13 -3
15. GRYF 95 SŁUPSK 11 6 1 3 7 13-32 -19
16. ARKA II GDYNIA 8 5 1 2 5 7-14 -7
17. OLIMPIA SZTUM 8 5 1 2 5 11-24 -13
18. POMEZANIA MALBORK 9 3 1 0 8 7-27 -20

- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek

 

 

Copyright © 2002-2013 Fabio. Wszelkie prawa zastrzeżone